تبلیغات
راهنمای دانلود از سایت

تمامی لینک ها کوتاه شده اند . کافیست لینک دانلود را کپی و در مرورگر پیست نمائید

سپس در سایت کوتاه کننده لینک ، روی گزینه رد تبلیغات کلیک کنیداز بین بردن موهای زائد بدن و صورت

نوشته شده توسط در تاریخ

از بین بردن موهای زائد صورت و بدن

موسسه صدای پای آب با داشتن نیروهای متخصص و جدیدترین دستگاه ها و متدهای به روز در خصوص رفع موهای زائد بدن ، فعالیت گسترده دارد.

تعداد  جلسات لازم برای درمان موهای زائد:  

۱- موهای زائد صورت : حداقل ۴ جلسه و حداکثر ۸ جلسه برای از بین بردن موهای صورت لازم است.

۲- موهای زائد بدن حداکثر ۵تا ۶جلسه – فاصله جلسات : هر ۴ تا ۶ هفته یک بار

توضیح مهم اینکه برای آرامش و راحتی خانم ها  لیزر مو نواحی خاص مثل کشاله ران و ژنیتال توسط تکنسین خانم آموزش دیده که سال ها تجربه انجام لیزردرمانی درکنار پزشک  را دارد انجام می شود.

لیزر موهای زائد از بی عارضه ترین و  کم  دردسر ترین  لیزرها  هم برای پزشک و هم برای بیمار است بطوریکه مثلا هر جلسه لیزر کل موهای صورت حداکثر ۱۰ دقیقه زمان می برد و بعد از لیزر هم  هیچ زخمی روی پوست بیمار ایجاد نمی شود فقط  در  تعدادی در پوست قرمزی متوسطی ایجاد  می شود که آن قرمزی هم  طی  چند دقیقه  تا حداکثر ۲ ساعت خوب  می شود.

بطوریکه هیچ  لک یا اسکاری برجا  نمی گذارد ، البته  موارد نادری  مثل تاول یا لک قهوه ای بعد از لیزر  دیده شده که اغلب  علت آن  انرژی بالایی است که پزشک بکار برده لذا دقت پزشک خصوصا در جلسه اول لیزر برای تعیین انرژی بسیار مهم است چرا که پوست بعضی از  بیماران بسیارحساس است که البته اگر هم این  موارد بر اثر بی دقتی   پزشک یا پوست حساس ایجاد شود طی ۲ تا ۳ هفته بهبود پیدا می کند.

از طرفی بعضی از مراجعین از لیزر به  دلایل مختلف خصوصا   عدم اطلاع  و آگاهی از ماهییت لیزر می ترسند و فکر می کنند شاید لیزر مو برای بدنشان بعدا عارضه ایجاد کند ، باید گفت که لیزر در واقع طیف خاصی از  نور است  که تقویت شده و مثلا در لیزر موههای زائد طیف مخصوص فقط ۲ تا ۳میلی متر به زیر پوست نفوذ می کند و ا نهم فقط به ریشه مو برخورد می کند و ریشه مو را تخریب می کند و به بافت های مجاور اسیبی نمی  رساند.

جهت تماس با ما و هماهنگی جهت لیزر درمانی ، می توانید از مشخصات زیر تماس حاصل نمائید.

09128078710

09355852332

آنچه شما می پندارید بخشی از تخصص ماست

موسسه زیبایی صدای پای آبتبلیغات متنی

کرکره اتوماتیک , درب اتوماتیک شیشه ای , درب اتوماتیک پارکینگ , درب اتوماتیک کرکره ای

موضوعات

 

فال روزانه هر روز در پاتوق