تبلیغات
راهنمای دانلود از سایت

تمامی لینک ها کوتاه شده اند . کافیست لینک دانلود را کپی و در مرورگر پیست نمائید

سپس در سایت کوتاه کننده لینک ، روی گزینه رد تبلیغات کلیک کنیدبازی اندروید پرندگان خشمگین جنگ ستارگان

نوشته شده توسط در تاریخ

بازی اندروید پرندگان خشمگین جنگ ستارگان

Angry Birds Star Wars 1.0.1 Android Game

http://biadownloadkon.rozup.ir/icon/ozviyat_biadownloadkon.ir_.gif

سایت دانلود رایگان با گذاشتن نسخه جدید بازی پرندگان خشمگین: جنگ ستارگان برای گوشی های اندروید و تبلت، آرشیو این سری از بازی Angry Birds Star Wars برای پلتفرم های مختلف را کامل کرد. بازی Angry Birds Star Wars Android کاملا جذاب و پرطرفدار بوده و محصول کمپانی Rovio می باشد. جنگ ستارگان پرندگان خشمگین در واقع ادامه بازی نسخه قبلی یعنی فضا می باشد که وقایع و رویداد های آن را دنبال میکند. هنوز هم پرندگان خشمگین در فضا زندگی میکنند، در این مدت توانسته اند باری دیگر گارد امپراطوری خوک های بد را مورد هدف قرار دهند و نابود کنند.
در این قسمت از بازی اندروید پرندگان خشمگین جنگ ستارگان با موجودات فضایی یکی شده و با دستیابی به سلاح های مخفی خوک های بد به جنگ با آن ها می پردازند. شخصیت های جدیدی به بازی اضافه شده اند که میتوانند تنوعی در روند بازی ایجاد کنند. به پرندگان خشمگین کمک کنید تا به پیروزی برسند و بار دیگر هم خوک ها راشکست دهند. سایت دانلود رایگان این بازی را برای گوشی های با سیستم عامل اندروید ۲٫۲ و بالاتر و به صورت HD برای تبلت اندروید به اشتراک عموم گذاشته است.

http://biadownloadkon.rozup.ir/icon/download_biaownloadkon.ir_.gif لینک دانلود بازی اندروید پرندگان خشمگین جنگ ستارگان (لینک مستقیم)

http://oru.ir/g

http://biadownloadkon.rozup.ir/icon/download_biaownloadkon.ir_.gif لینک دانلود بازی اندروید پرندگان خشمگین جنگ ستارگان HD تبلت (لینک مستقیم)

http://oru.ir/a

http://biadownloadkon.rozup.ir/icon/caution.gif لینک کمکی

http://biadownloadkon.rozup.ir/icon/download_biaownloadkon.ir_.gif لینک دانلود بازی اندروید پرندگان خشمگین جنگ ستارگان (لینک کمکی)

http://oru.ir/5

http://biadownloadkon.rozup.ir/icon/download_biaownloadkon.ir_.gif لینک دانلود بازی اندروید پرندگان خشمگین جنگ ستارگان HD تبلت (لینک کمکی)

http://oru.ir/o

http://biadownloadkon.rozup.ir/icon/password_biadownloadkon.ir_.gifرمز : Biadownloadkon.ir

http://biadownloadkon.rozup.ir/icon/home_biadownloadkon.ir_.gif منبع : دانلود رایگانتبلیغات متنی

کرکره اتوماتیک , درب اتوماتیک شیشه ای , درب اتوماتیک پارکینگ , درب اتوماتیک کرکره ای

ارسال نظرات

تائید ارسال نظر * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

موضوعات

 

فال روزانه هر روز در پاتوق